Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
O chórze
Chór istnieje od lutego 2003 r.
Założycielem i dyrygentem chóru jest Andrzej Gniewek - muzyk , skrzypek.
Jest nas 30 osób. Śpiewamy bo kochamy śpiew i lubimy się spotykać.
Śpiew to głos, dźwięk, melodia, harmonia. Aby śpiewać trzeba oddychać. A przecież oddech to życie. Bez oddechu nie ma życia.
Śpiew, oddech, harmonia - razem to świetny relaks i odpoczynek. A ile satysfakcji po koncercie gdy słyszymy brawa i widzimy uśmiechy, czasem nawet łzy wzruszenia na twarzach słuchaczy.
Dla nas, chórzystów "Światła Serca", to wspaniała zabawa. Chociaż czasami trudno jest opanować nowy repertuar (bo przecież w większości nie znamy, a tym bardziej nie czytamy nut), to tym większa satysfakcja i radość, kiedy możemy zaśpiewać kolejne nowe pieśni i piosenki na koncertach i podzielić się z naszymi słuchaczami radością śpiewania.
Kto lubi śpiewać i chce spróbować swoich sił razem z nami to zapraszamy do nas na próby. Pracujemy raz w tygodniu w poniedziałki od 18.00 do 20.00 w salce muzycznej (jeżeli nie mamy w tym czasie koncertów), w budynku przyległym do kościoła p.w. Św. Jana Chrzciciela w Jeleniej górze - Cieplicach przy ul. Cieplickiej 8 (przystanek "Cieplicka - Cervi" autobusów MZK nr 9, 13, 14, 17, 18, 23 w kierunku Sobieszowa, Piechowic).
Kontakt z dyrygentem tel. 502 212 638

Zapraszamy do naszej galerii

Galeria