Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
KMP - 14 I 2015 - "SZYSZAK kolędowo" - Karkonoski Zespół Folkowy SZYSZAK
"SZYSZAK kolędowo" to koncert kolęd Karkonoskiego Zespołu Folkowego "SZYSZAK".

14 I 2015 r. o godz. 19:30 "SZYSZAK" zagra koncert w sali Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach Śl. Zdrój (Jelenia Góra) przy ulicy Cieplickiej 11 A .

W programie "SZYSZAK" zagra kolędy i pastorałki zaaranżowane (oczywiście) w "SZYSZAKOWYM" klimacie. Nie zabraknie też kilku piosenek z repertuaru zespołu z nowej płyty do tekstów Kazimierza Pichlaka "Karawana marzeń".

Wstęp na koncert w cenie 20 zł (w dniu koncertu).

Przy rezerwacji do dnia koncertu, do godz 15:00 - 15 zł

info i rezerwacja tel: 502212638

Można zakupić karnet na 4 dowolne koncerty w miesiącu w cenie 60 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMAndrzej GniewekZespół SZYSZAK powstał w listopadzie 2010 r. założony przez grupę wieloletnich przyjaciół z Zachełmia i Przesieki, którzy poczuli potrzebę stworzenia własnej, regionalnej, karkonoskiej kultury - rodzimego folkloru. Muzycy sami piszą teksty i komponują do nich muzykę, śpiewają wiersze karkonoskich poetów i adaptują piosenki regionalne z wcześniejszych czasów. Tłumaczą stare, karkonoskie, odgrzebane na strychu teksty, dostosowując je do dzisiejszych realiów i aranżują melodie na swój "SZYSZAKOWY" sposób.

www.szyszak.pl

Galeria


Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: