Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
27 VIII KMP - Poza gatunkiem dzięki gatunkom - Duet PARALUZJA
Ponownie koncert duetu PARALUZJA - Aga Radziejewska i Bartek Drak .

Klimat koncertu to podróż dźwiękowa po własnym wnętrzu, prowadzona przez Agę zatopioną w śpiewie i Bartka pochłoniętego gitarą i sprzętem, dzięki któremu poszerza horyzont dźwięków i naszych doznań akustycznych. Chce się zaklaskać, wręcz zatańczyć a czasami realia znikają i płyniemy w marzeniach.

Ze strony duetu http://paraluzja.pl/:
...PARALUZJA, czyli Aga Radziejewska i Bartek Drak. To dwa różne doświadczenia muzyczne, które doskonale uzupełniają się tworząc nieprzeciętne kompozycje. Dzięki otwartości na wszelką stylistykę i zamiłowanie do improwizacji muzyka PARALUZJI jest świeża i niepowtarzalna. Próba uszeregowania muzyki PARALUZJI do konkretnego stylu jest niemożliwa, chociaż bazuje na tych ogólnie znanych. Żywiołowość i ekspresja duetu jest podstawą ich twórczości, i zostały docenione nie tylko przez publiczność koncertową na terenie całego kraju ale również na licznych festiwalach. ...
Bartek używa na koncertach loopera. Jest to urządzenie pozwalające nagrywać i zapętlać fragmenty melodi czy akompaniamentu i w następnej chwili wykorzystać nagranie tak jakby grał drugi muzyk.
Koncert odbędzie się w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze - Cieplicach, ul. Cieplicka 11 A, 27 VIII (środa) o godz. 19:00.
Wstęp 20 zł.
Rezerwacja i info tel.: 502212638Serdecznie zapraszamy

Galeria


Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: