Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
KMP 20 V 2015 godz. 19:00 - Jacek Ziobro "Mapa Szczęscia" - piosenka autorska
Czym jest szczęście? Czy to aż tak niedostępna kraina? Czy to tak odległe uczucie? Czy każdy może być szczęśliwym, tak normalnie, w codziennym życiu ? Bez euforii, bez patosu, bez zachłyśnięcia, tak zwyczajnie - szczęśliwym.

Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć w piosenkach Jacka Ziobro. Opowiada w nich co jest ważne dla człowieka na codzień, a co zaprząta mu głowę niepotrzebnie. W relacji ze słuchaczami opowiada jak do tego doszedł, gdzie szukał i szuka zmian.

Zapraszam na koncert autorski Jacka Ziobro, 20 V (środa) , godz. 19:00 , Muzeum Przyrodnicze ul. Cieplicka 11A

Jacek szuka swojej drogi do szczęścia, podąża w tym kierunku i dzieli się swoimi doświadczeniami w piosenkach. Opowiada o tym w jaki sposób każdy może poszukać swojej drogi do szczęścia. Śpiewa i opowiada o swoich doświadczeniach z życia.

"Piosenki, które śpiewam, to głos tego co było we mnie zawsze, a przed czym długo się broniłem.
To coś po prostu we mnie siedzi, choć wcześniej objawiło się to głównie skrywanym buntem.
Dziś wiem, że bunt to przejaw manifestacji braku sensu, co podświadomie jest nierozpoznaną tęsknotą za sensem, a z czasem wyczuwaniem jego pewności.
To co ma sens jest i nie może podlegać zmianie, a to co ciągle się zmienia jest tylko mirażem osobowości.
Moje piosenki są próbą obnażania osobowości z jej pokrętnych przekonań i sprzecznych celów, które chce porządkować ona w swój zbiór pozornie sensownych wierzeń.
Jeżeli osobowość zna sens to lęk, ból i śmierć ma sens.
Jeżeli jednak nie jestem osobowością to czas ją porzucić, a to jest najtrudniejsze, gdyż wierząc, że nią jestem muszę ją uśmiercić.
Ten skok w nieznane to coś, czego moja osobowość boi się najbardziej, a intuicja podpowiada, że to nieuniknione.
O tym są moje piosenki."

Wstęp w cenie 20 zł;

Zamawianie biletów:
tel.: 502212638

Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: